Autoryzowany serwis?

Naprawa samochodu w ‚obcym’ warsztacie może być stresująca. Nie jesteśmy pewni jakości usług, części ani tego czy wycena nie jest zbyt wygórowana. Niestety dobry mechanik jest wagę złota, a jeżeli nie mamy kogoś z polecenia może być na trudno znaleźć kogoś sensownego.

W pierwszym poście na ten temat podałem wam dwie opcje: poczta pantoflowa i strony internetowe. Oczywiście pierwszy wybór jest zdecydowanie lepszy jednak może się okazać, że nasi znajomi mają podobny problem. Poszukiwania w internecie odpadają, ponieważ bardzo łatwo trafić na oszustów. Co nam pozostaje? Tak naprawdę mamy jeszcze dwie opcje.

  1. Pierwsza z nich to znowu internet ale spokojnie 😉 nie będzie to szukanie igły w stogu siana! Obecnie w dobie internetu pojawiło się kilka ciekawych i godnych polecenia, profesjonalnych stron internetowych, które zostały stworzone specjalnie po to by zająć się przesiewaniem dobrych i solidnych warsztatów samochodowych. Na takim portalu macie prawdziwe i rzetelne opinie. Wiarygodność wzrasta, ponieważ możecie skontaktować się z użytkownikami, którzy zostawili swoją opinię. Sami możecie zapytać o to co was konkretnie interesuje.
  2. Drugą opcją jest… autoryzowany serwis samochodowy. Ta opcja jest niestety najdroższa ale może najbardziej pewna. W autoryzowanym serwisie jesteś na bieżąco z każdą dostawą. Masz pewność, że wszystkie wymienione części są oryginalne, a do tego dostajesz na nie gwarancję. Kosztorys jest jasny i przejrzysty. Bardzo często klienci autoryzowanych serwisów dostają dodatkowe bonusy. Zatem wybór należy do ciebie ;).

Źródło zdjęć: naprawiamsamochody.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.