Bezpieczeństwo i komfort podróży

Luksusowe wnętrze i komfortowa podróż to Tourneo Custom. Miałem okazję pisać już o tym fenomenalnym samochodzie gdzie skupiłem się na innowacyjnej technologii dlatego dzisiaj chciałbym napisać kilka słów o bezpieczeństwie i wygodzie.

 

ford-tourneo-custom-commercial-vehicle_100385980_l

 

Dłuższy wyjazd samochodem może być tak przyjemny, że stanie się ulubioną formą podróży. Jednak aby tak było samochód musi spełniać pewne warunki. Ford Tourneo Custom jest tego idealnym przykładem. Sprawdźcie sami.

 

Schowki

  • Projektanci Tourneo Custom postanowili maksymalnie zadbać o wygodę i funkcjonalność podróżujących. Przemyślane schowki, bezpieczne skrytki i uchwyty na napoje sprawią, że podróż stanie się rozrywką! Tourneo Custom został wyposażony w specjalną skrytkę na komórkę, odtwarzacz MP3 czy IPoda na desce rozdzielczej. Dodatkowo znajdziemy bardzo duży schowek pod fotelem (93 litry), a także stolika pod przenośny komputer.

Sprzęt rozrywkowo – informacyjny

  • Odtwarzacz CD, najwyżej klasy radio DAB, wielofunkcyjny wyświetlacz, nawigacja satelitarna, która ma zasięg na całą Europę, system Ford SYNC, port USB oraz wysokiej jakości głośniki zapewnią idealne wrażenia w trakcie każdej podróży.

Inteligentne wycieraczki

  • Wycieraczki, które samodzielnie aktywują się podczas opadów? Tak, to możliwe! Wycieraczki w Tourneo Custom zostały wyposażone w specjalne czujniki, które mają za zadanie wykrywanie pierwszych kropel deszczu na przedniej szybie. Dobór czułości aktywowania wycieraczek podczas deszczu zależy od ciebie – masz aż sześć poziomów do wyboru!

 

To zaledwie część innowacyjnych systemów w jakie został wyposażony Ford Tourneo Custom. Z wielką przyjemnością opiszę kolejne już niebawem, a tymczasem zainteresowanych odsyłam na oficjalną stronę Forda.

 

Źródło zdjęć: motorauthority.com, chceauto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.