Bogato i tanio cz. 1

Wiecie jak kupić dobry rocznik w przystępnej cenie? To temat, który jest niezwykle popularny i trudno się dziwić. Znajdźcie mi kierowcę, który nie chciałby kupić młodego samochodu z dobrym wyposażeniem w genialnym stanie w bardzo okazyjnej cenie ;)?! Myślę, że takie samochody jak tylko pojawiają się na rynku, niemal natychmiast są ‚sprzątnięte’ przez profesjonalnych kupców. Oni systematycznie filtrują rynek w poszukiwaniu właśnie takich perełek. Zatem czy jest szansa dla zwykłego ‚szaraka’ na zakup młodego, dobrego auta w fajnej cenie? Okazuje się, że jest… ! Sprawdźcie sami :).

  • Jeżeli zależy wam na dobrym samochodzie, który może mieć góra kilka lat polecam szukać… mało popularnych modeli. Tak, takie auta mają zdecydowanie niższą cenę, ponieważ większość zainteresowanych z góry je odrzuca. Obawy kupców są często związane ze stereotypami, które należałoby najpierw dokładnie sprawdzić zanim podejmie się decyzję ;). Ja dzisiaj chciałbym podzielić się z wami propozycjami, które są godne uwagi i którym jednocześnie przypięto pewne ‚łatki’.

Na pierwszym miejscu znalazł się Citroen C5

  • Ten samochód to idealny przykład dla powyższej tezy. Jest to pojazd z klasy średniej, który ma bardzo dużo asów w rękawie. Przede wszystkim bardzo popularne na początki 2000 roku, C5 są doskonale wyposażone. Inne modele jak na przykład Volkswagen Passat B5, które zajmują tą samą półkę, mogą jedynie pomarzyć o takim wyposażeniu. Dodatkowo C5 to auto pewne i to z bardzo dobrymi silnikami! Citroen C5 w dobrym stanie z bogatym wyposażeniem kupicie już od kilkunastu tysięcy złotych!

Kolejne propozycje już niebawem.

Źródło zdjęć: starmoz.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.