Commercial…

Dobra reklama potrafi zdziałać cuda. Nic więc dziwnego, że w każdej branży, specjaliści od marketingu zarabiają ‚krocie’. Motoryzacja to branża, która poświęca gigantyczne pieniądze na promowanie swoich najnowszych modeli samochodów. Wiele z nich zyskuje taką sławę, że stają się kultowymi reklamami, które przechodzą z pokolenia na pokolenie ;).

Osobiście mam kilka swoich ulubionych reklam, które zawładnęły moimi ‚sercem’. Znam je na pamięć i jest ich tak dużo, że trudno wybrać mi najlepszą z nich dlatego postanowiłem, że raz na jakiś czas, zamieszczę na blogu post z reklamą „miesiąca”. Oczywiście będą to krótkie reklamy, które pojawiły się w telewizji czy też sieci, na przestrzeni ostatnich kilkunastu – kilkudziesięciu lat ;). Być może któraś z zaproponowanych przeze mnie reklam jest również waszą ulubioną? Jeżeli tak, to zachęcam do komentowania pod wpisem. Być może ktoś z was również chciałby się podzielić swoją ulubioną reklamą :)? Piszcie – jeżeli będzie okazja, z przyjemnością zamieszczę ją na łamach mojego bloga!

A przy okazji pytanie. Jakie reklamy samochodów lubicie najbardziej? Ja zdecydowanie mam dwóch faworytów.

  1. Reklamy samochodów i piękne kobiety ;). Myślę, że nie jestem jedyny, który uważa, że to połączenie jest idealne… .
  2. Druga grupa to zdecydowanie reklamy, które potrafią mnie rozbawić. Połączenie samochodów z dużą dawką humoru to coś co zawsze poprawia mi humor, kiedy dopada mnie chandra :).

Okay, zatem dzisiaj zapraszam do obejrzenia jednej z moich ulubionych reklam, w samochodzie ale niekoniecznie o samochodzie… ;)!

 

 

 

Źródło zdjęć: youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.