Cztery tryby Forda w najnowszym Mustangu

Wszystkich zakochanych w nowym Mustangu Forda z pewnością ucieszy fakt, że dzisiaj będzie głównym obiektem mojego blogowego wpisu ;).

 to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów kierownicy. Samochód został dopracowany w każdym szczególe. Marka motoryzacyjna ma to do siebie, że zaskakuje coraz to nowymi rozwiązaniami, które dbają o to by kierowca miał czystą przyjemność z jazdy. Które z innowacyjnych technologii Forda, znajdziemy w najnowszym Mustangu?

Bardzo ciekawym pomysłem ekspertów Forda jest możliwość dopasowania trybu do warunków oraz potrzeb kierowcy. Do wyboru, kierowca ma cztery tryby:

  • Tryb Normalny,
  • Tryb Sportowy,
  • Tryb Torowy,
  • Tryb Śnieg/mokra nawierzchnia.

Każdy z czterech trybów został stworzony po to by jak najlepiej dopasować się do warunków jakie panują na drodze i do tego gdzie oraz w jaki sposób kierowca chce prowadzić samochód.

W jaki sposób działa ta innowacyjna technologia?

  • Uaktywnienie każdego z czterech trybów skutkuje inną reakcją przepustnicy, innym momentem zmiany biegu (w przypadku Mustanga z automatyczną skrzynią biegów), inną siłę wspomagania kierownicy oraz inne ustawienia układu stabilizacji toru jazdy. Wszystkie te udogodnienia pozwolą kierowcy prowadzić auto w maksymalnie przyjemny, bezpieczny i dynamiczny sposób. Muszę przyznać, że to świetny pomysł. Im dłużej o tym myślę tym bardziej mam wrażenie, że najnowszy Ford Mustang to samochód marzeń. Zrozumiałe, że można dostosować do wymagań kierowcy ustawienia fotela, lusterka, temperaturę itp., itd., ale żeby można było wybierać idealne ustawienia dla wybranych warunków na drodze? Tak, Ford przeszedł sam siebie ;).

Źródło zdjęć: ford.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.