Dobry wybór :)

Dzisiaj zapraszam wszystkich na kolejny wpis w związku ze stale rosnącą popularnością dużych samochodów o wdzięcznej nazwie Sport Utility Vehicle :). Wiecie już, że w Polsce coraz więcej kierowców stawia właśnie na SUV’y. Dlaczego decydujemy się na te samochody pomimo ich – nie ukrywajmy, dosyć ‚zaporowej’ ceny? Jest kilka dobrych powodów. Sprawdźcie sami!

  1. Przede wszystkim kierowcom zależy na… napędzie na wszystkie koła! Tak, każdy chce mieć pod maską mocny silnik, a do tego obowiązkowo napęd na cztery co oferuje prawie każdy SUV. Trudno się temu dziwić. Ile razy widzieliście słaby obrazek, kiedy jakiś samochód miał problemy z wyjechaniem z małej zaspy śnieżnej? Podobnie może być nawet, kiedy nie mamy do czynienia ze śniegiem. Napęd 4×4 pozwoli nam na szusowanie bo wątpliwym terenie bez obawy o to, że ugrzęźniemy gdzieś na odludziu. Przykra wizja zakopania się w błocie odejdzie w niepamięć. Okay to pierwszy z ważniejszych powodów.
  2. Kolejnym powodem jest oczywiście ilość miejsca. SUV’y są po prostu większe od standardowych samochodów osobowych i mają większe bagażniki, a co za tym idzie są wygodniejsze. W szczególności jest to udogodnienie dla młodych rodziców, którzy do bagażnika muszą zmieścić nie tylko zakupy. Nawet składane wózki dziecięce potrafią zabrać dużo miejsca więc osobówki mogą okazać się za małe.

To główne dwa powody, które przemawiają ‚za’ SUV’ami. Pozostałe będą już dotyczyły osobistych preferencji z czego wygląd wizualny to coś co przyciąga większość kierowców. O tak, SUV’y są wyjątkowo atrakcyjne ;).

Źródło zdjęć: forbes.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.