Dream car?

Najbardziej pożądane auta ostatnich lat? Macie jakieś typy? Ja miałem i jak się okazało, trafiłem :). Zapraszam na najnowszy post.

Zanim odpowiem na powyższe pytanie, pozwólcie, że się z wami odrobinę ‚podroczę’ ;). Oczywiście moje pytanie dotyczy wyłącznie naszego pięknego kraju co być może ułatwi wam w znalezieniu odpowiedzi… . Jak się okazuje w Polsce jeździ najwięcej ‚praktycznych’ kierowców. Owszem, bardzo lubimy luksusowe, szybkie samochody osobowe jednak to ekonomię stawiamy na pierwszym miejscu. Nie trudno się temu dziwić. Polacy nadal zarabiają na tyle mało na tle innych państw europejskich, że nie możemy sobie pozwolić na zakup, nowego i jednocześnie luksusowego samochodu prosto z salonu. Zazwyczaj zadowalamy się dobrym i sprawdzonym samochodem używanym lub nową osobówką, średniej klasy.

I jak, macie jakieś typy? Z pewnością trochę zamieszałem wam w głowie ;). Pozwólcie, że zamieszam jeszcze mocniej… .

  • To, że Polacy myślą ekonomicznie to jedno, a to o czym marzą, to drugie. Niestety większość Polaków nie zarabia na tyle dużo aby pozwolić sobie na swoje wymarzone auto. Okazuje się, że auta o jakich marzymy to… SUV’y! Tak, ostatnio coraz bardziej popularne w kraju, w końcu zawładnęły naszymi sercami. Trudno się dziwić. Praktycznie każde większe auto ma mocny silnik, napęd na cztery i cudownie się prowadzi. Niestety to są również negatywy, a przynajmniej dla nas. Mocny silnik, duży samochód i napęd na wszystkie koła to gwarancja wysokich opłat. Zakup takiego auta to jedno, utrzymanie to całkiem inna bajka ;).

I jak, trafiliście na początku czy was odrobinę zwiodłem?

Źródło zdjęć: caranddriver.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.