Ekonomiczny Polak?

Jakie cechy posiada idealne auto według Polaków? Z pewnością znajdzie się wiele ciekawych odpowiedzi dlatego postanowiłem poszukać i ‚uogólnić’ informacje, które udało mi się zebrać ;). W ten sposób okazało się, że Polacy to kierowcy niezwykle rozsądni! O dziwo, prawda ;)? Muszę przyznać, że nie spodziewałem się takiego wyniku. Sprawdźcie sami.

  • Dla prawie połowy Polaków najważniejsze podczas wybory samochodu jest jego… ekonomiczność! Tak, okazuje się, że lubimy mało płacić za użytkowanie swoich czterech kółek. Być może komuś z was wcale nie wyda się to dziwne bo przecież kto lubi płacić po kilkaset złotych za pełny bak ;). No więc nie zgodzę się z taką opinią, ponieważ część z nas to po prostu hipokryci ;). Lubimy łamać przepisy ruchu drogowego. Nie lubimy jeździć zgodnie z przepisami, a przez to uważam, że to oznacza jedno – lubimy płacić mandaty ;).
  • Zatem fakt, że szukamy maksymalnie ekonomicznego samochodu wydaje się ciekawy prawda? Bo przecież dociskanie pedału gazu jest mało ekonomiczne… ;)? Mam nadzieję, że nikt się nie obrazi za to co napisałem – wybaczcie, musiałem ;).
  • Ekonomiczność samochodu wiąże się nie tylko z niskim spalaniem. To także tani serwis. Prawie 50% Polaków chce wiedzieć, że ich samochód będzie tani w naprawie czyli liczymy na łatwo dostępne i tanie części.

Jak sami widzicie, ważne jest aby nasze samochody były tanie podczas zakupu ale i tanie w trakcie eksploatacji. Na dalszym miejscu mamy bezawaryjność pojazdu czy też wybór pomiędzy nowym, a używanym samochodem.

A wy, jakie auta wybieracie?

Źródło zdjęć: pieniadze24.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.