Fiesta Van – technologie

Wszystkich zainteresowanych pakownym i komfortowym samochodem zapraszam na kolejny wpis o nowej Fieście Van. Jeżeli jesteście ciekawi co nowego w designie tego modelu Forda – odsyłam tu, a tym razem opiszę krótko technologię jazdy.

Wszyscy kierowcy, którzy poszukują innowacyjnych rozwiązań dzięki, którym prowadzenie samochodu będzie czystą przyjemnością z pewnością doskonale znają niesamowite rozwiązania zastosowane w samochodach Forda. Marka szczyci się oddzielnym działem, który dba o komfort i bezpieczeństwo jazdy.

 

Technologie Forda zastosowane w nowym modelu Fiesta Van

 

Kamerka cofania

  • Ten rewelacyjny system zapewni spokojne i „leniwe” parkowanie w nawet najbardziej ciasnym miejscu. Wystarczy wrzucić wsteczny aby się o tym przekonać. Kamera cofania uruchamia się automatycznie podczas cofania. Wszystko to co znajduje się z tyłu pojazdu można zobaczyć na monitorze zamontowanym na środku deski rozdzielczej auta. Dodatkowo na monitorze można zaobserwować wirtualne linie, które ułatwią parkowanie.

Czujniki parkowania

  • Trudno sobie wyobrazić parkowanie bez zainstalowanych czujników parkowania? Z nową Fiestą Van nie będzie to koniecznie. Samochód został wyposażony w specjalne czujniki, które ocenią odległość do przeszkody. Czujniki okażą się pomocne nie tylko w kontakcie z przeszkodą, która znajduje się z tyłu samochodu! Ford Fiesta Van bez problemu ostrzeże również przed przeszkodami, które znajdują się przed samochodem. Parkowanie jeszcze nigdy nie było tak proste ;).
  • Doskonale zaprojektowany samochód to cichy samochód. Team Forda postarał się o doskonałe wyciszenie kabiny dzięki czemu wielogodzinna podróż nie nadwyręży sprawnego ucha ;).

Klimatyzacja

  • Jak pozostałe modele Forda, Fiesta Van jest wyposażona w profesjonalną klimatyzację co z pewnością umili jazdę.

 

Co jeszcze nowego w nowej Fieście Van? O tym już następnym razem :).

Źródło zdjęć: dostawczyford.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.