Ford Fiesta WRC…. i Sebastian Ogier!

Tym razem coś dla fanów motoryzacji i… Fordów ;). Jeżeli śledzicie WRC Driver of the Year i wiecie kto jest na podium, macie nową informację! Sprawdźcie o czym mowa :).

  • Sebastian Ogier oraz Ott Tank zostaną kierowcami M-Sportu w genialnych Rajdowych Mistrzostwach Świata 2017 w… no właśnie wiecie?! Tak, będzie to Ford Fiesta WRC z silnikiem Ford Ecoboost. Myślę, że to nie lada gratka dla wszystkich fanów motoryzacji. Sebastian Ogier, czterokrotny mistrz świata, udzielił wywiadu gdzie potwierdził zmianę samochodu. Jest bardzo podekscytowany i już czeka na start wyścigu Rajd Monte Carlo, który odbędzie z totalnie nowym zespołem.

Osobiście uwielbiam gościa i jestem jego fanem. W zasadzie trudno mówić o tym, że jestem fanem jego osoby bo jestem maniakiem motoryzacji więc każdy wyścig i każdą sportową ‚personę’ uważam za wzór. Pamiętacie jak pisałem o wyścigu starych samochodów we Włoszech, którego byłem świadkiem? To było niezapomniane wydarzenie! Miałem okazję uczestniczyć w wielu wyścigach ale ten wspominam z dużym sentymentem bo miałem okazję zobaczyć na żywo wiele modeli samochodów, których nie spotkałbym na ulicy. Zachęcam do sprawdzenia tego posta bo zamieściłem kilka ciekawych zdjęć! No ale wracają do tematu mistrza świata, Sebastiana Ogier to muszę przyznać, że jestem bardzo ciekaw jak się zaprezentuje w nowym Fordzie Fiesta WRC z genialnym silnikiem Ecoboost. Ciekawi mnie to nie tylko ze względu na jego osobę ale także ze względu na samochód, którego jestem fanem. Z pewnością będę trzymał kciuki, a wy :)?

Źródło zdjęć: autosprint.corrieredellosport.it

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.