Ford Galaxy – ekskluzywnie

Ekskluzywny samochód dla większej rodzinki? Zdecydowanie nowy Ford Galaxy. Ford Galaxy to samochód stworzony specjalnie z myślą o większej ilości osób jednak w wydaniu ekskluzywnym bo w końcu kto powiedział, że duża rodzinka nie może ‚zaszpanować’ ;)?!

Nowy Ford Galaxy to jakość klasy premium. Komfortowy samochód i inteligentne technologie czyli coś co zadowoli każdego kierowcę.

Czym kusi nowy Galaxy?

  • Wnętrze samochodu jest zaprojektowane tak aby zachwycać. Dbałość o detale połączone ze stylistyczną dojrzałością. Team Forda użył doskonałych materiałów pamiętając o tym aby wnętrze Galaxy było jednocześnie ekskluzywne i praktyczne. images
  • Nadwozie samochodu to smukłe klosze przednich reflektorów, wysoka poprowadzona linia bocznego przetłoczenia oraz charakterystyczny i sugestywny grill.
  • Fani nowego modelu mają w czym wybierać, ponieważ Ford proponuje duży wybór obręczy kół, np. 19” ze stopów lekkich D2VBE albo 17” ze stopów lekkich D2YCE.
  • Ford Galaxy dostępny jest w wersji diesel i benzyna.
  • W przypadku prowadzenia samochodu mamy także dwie wersje; automatyczna i manualna skrzynia biegów. Coś co wymaga podkreślenia to adaptacyjny układ kierowniczy. Dzięki tej innowacyjnej technologii manewry staną się ulubioną czynnością kierowców.

Nowy Ford Galaxy to samochód, który został ‚naładowany’ innowacyjną technologią. Jazda Galaxy będzie czystą przyjemnością. Gwarantuje, że nie będziecie chcieli wysiąść z samochodu! Skąd to wszystko wiem? Miałem to szczęście i przejechałem się kilka dni temu tym cudem. Muszę przyznać, że nowe Galaxy jest ekskluzywne i tak też się prowadzi :).

Dla zainteresowanych krótki filmik:

 

Źródło zdjęć: techfieber.de, bestcarsin.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.