Ford – Go Further

Luksusowe wnętrze to nie tylko jakość wykonania i dbałość o szczegóły ale także funkcjonalność i komfort. To wszystko możecie znaleźć w nowym samochodzie osobowym Ford Tourneo Custom.

 

1249024941889

 

Luksusowe przednie fotele

  • Komfortowy fotel to absolutny niezbędnik w samochodzie najwyższej klasy. W Tourneo Custom znajdziemy w pełni regulowane siedzenie kierowcy co jest jednoznaczne z dużym komfortem podczas jazdy. Kierowca ma możliwość ustawienia fotela w dowolny dla siebie sposób dzięki funkcji podparcia odcinka lędźwiowego kręgosłupa, funkcji podgrzewania fotela, a także elektrycznej regulacji siedzenia kierownicy. Fotel ma wbudowany podłokietnik oraz kierownicę, które także są w pełni regulowane. Team Forda zadbał również o najwyższą jakość materiałów, które odznaczają się niezwykłą wytrzymałością.

Przesuwane drzwi – łatwy dostęp

  • Dzięki przesuwanym drzwiom i tylnej klapie dostęp do wnętrza i bagażnika samochodu jest teraz banalnie prosty i szybki. Wszystko dzięki listwom progowym, które zostały umieszczone pod drzwiami.

Światła ‚smart’

  • Ford Tourneo Custom został wyposażony w specjalne, automatyczne światła, które dzięki wbudowanym czujnikom włączają się samodzielnie. Czujniki rozpoznają spadek intensywności światła i włączają przednie reflektory, np. podczas wjazdu do tunelu czy w momencie, kiedy zapada zmrok.

Quickclear

  • Za ten system podziękowaliby nasi dziadkowie ;). Dzięki Quickclear nie musimy już martwić się o zamarzniętą przednią szybę. Wystarczy włączyć przycisk i odczekać aż lód stopnieje dzięki elementom grzewczym :).

 

Po więcej szczegółów odsyłam na oficjalną stronę Forda.

 

Źródło zdjęć: intelektoit.com, ford.co.za

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.