Ford GT – supersamochód…

Mieliście okazję oglądać nowego Forda GT? Jeżeli jeszcze nie to musicie to nadrobić i to szybko! Uwierzcie, że warto go zobaczyć dlatego postanowiłem napisać o nim posta ;).

  • W dzieciństwie marzyłem o tym by być zawodowym kierowcą. Te marzenia nadal gdzieś tam sobie krążą ale ze zdecydowanie mniejszą siłą. Jak tylko zobaczyłem Forda GT, moje dziecięce marzenia uderzyły ze zdwoją siłą ;)! Patrząc na Forda GT mam wrażenie, że to ‚supersamochód’ dla supermana albo innego bohatera popularnej kreskówki. Oczywiście Ford GT to żadna bajka, a prawdziwe życie… ;). genialny team Forda stworzył auto doskonałe – pod względem wyglądu i tego co ma pod maską. Uwierzcie, że bardzo trudno nie zakochać się w nim od pierwszego wejrzenia, a jeszcze jak coś o nim poczytacie… pozamiatane :)! Jednak aby mój tekst był chociaż odrobinę merytoryczny, pozwólcie, że podam wam trochę faktów o tym bajkowym wózeczku ;).
  • Najnowszy Ford GT to całkowicie nowe standardy. Konstrukcja samochodu to prawdziwa innowacja, podobnie jak super lekkie nadwozie. Ford Gt został wyposażony w napęd na tylne koła, silnik umieszczono w centrum, a do tego niesamowite aerodynamiczne nadwozie coupe, które jest dwurzędowe.
  • To co pod maską nowego Forda GT również zachwyca. Z pewnością kojarzycie słynny EcoBoost Forda? To wyobraźcie sobie jego najmocniejszą wersję czyli podwójnie doładowana jednostka 3.5l EcoBoost V6 najnowszej generacji, która może produkować nawet… 600 KM!!!

Teraz już z pewnością podzielacie moje zdanie, że nowy Ford GT to SUPERSAMOCHÓD prawda ;)?

Źródło zdjęć: cnet.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.