Ford i jego Flota

Jeśli jesteś zainteresowany samochodem firmowym to dobrze trafiłeś. Prawdopodobnie także dobrze myślisz bo na celowniku masz markę Ford i to z nią chcesz zbudować flotę swoich pojazdów.

Ford wraz ze swoją flotą ma do zaoferowania pełny serwis pojazdów. Ty jako właściciel firmy będziesz się mógł zając prowadzeniem biznesu. Nam zostaw swoje pojazdy, a my o nie zadbamy jak o własne.

Tak między innymi Ford zachęcą do skorzystania z jego oferty. Ile w tym prawdy? Wydaje się, że wszystko to prawda bo Ford stawia na rozwój. Chce zwiększać udział swoich pojazdów we flocie i stara się szukać ciekawych rozwiązań. W tym celu powstał program Business Service Club (BSC). Jest on dedykowany dla klienta flotowego.

Business Service Club

ford-flota-logoProgram ten jest kierowany do klienta biznesowego i ma być odpowiednikiem klasy biznes w liniach lotniczych. Program ten cechuje oferta obsługi posprzedażowej klientów flotowych. Obsługa będzie realizowana w Stacjach Obsługi pojazdów Ford na terenie całego kraju. W jej skład wchodzi profesjonalna opieka serwisowa w pojazdach firmowych obejmująca serwis mechanicznych oraz obsługę powypadkową. W jej ramach jest również serwis blacharsko-lakierniczy zarówno dla nowych pojazdów jak i używanych.

 

Karta członkowska

By zostać członkiem Business Service Club trzeba zostać zarejestrowanym w bazie danych Ford Polska i zawrzeć kontrakt serwisowy. Dowodem uczestnictwa klienta w programie jest Karta Członkowska (KARTA). Owe karty są wystawiane przez Forda na nowe pojazdy oraz na te, które aktualnie posiada beneficjent. Uwaga jest jedna, by te pojazdy były kupione wcześniej u Autoryzowanego Dealera Forda w Polsce.

Źródło obrazków: souvenir.biz.pl, golebiewski.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.