Ford Mondeo Kombi 2.0 TDCI PowerShift – nowości :)

Ford Mondeo Kombi 2.0 TDCI PowerShift to samochód, który zachwyca i to nie bez powodu. Nowa, piąta wersja tego modelu Forda jest zdecydowanie bardziej dynamiczna i delikatnie ‚skręca’ w sportową stylistykę :). Z pewnością wiele fanów tego modelu Mondeo będzie zachwycona podobnie jak ja!

ford_tocna_kombi

Mój wpis sprzed dwóch dni zawiera krótki opis wybranych zmian jakie możemy zaobserwować w Fordzie Mondeo Kombi 2.0 TDCI PowerShift dlatego zainteresowanych odsyłam do poprzedniego posta, a dzisiaj zachęcam do sprawdzenia kolejnych nowości w tej wersji.

  • Pozwólcie, że zacznę od wnętrza samochodu. Ford Mondeo jednoznacznie kojarzy się z komfortem co wielokrotnie podkreślałem. W tym przypadku komfort podróżowania to coś co przemawia ZA tym samochodem. W trakcie dłuższej podróży poza dostateczną ilością miejsca, pasażerowie chcą wygodnych foteli oraz dostosowanych schowków i kieszeni. Nie ma nic gorszego jak męczarnia w na niewygodnej kanapie z małą ilością miejsca na nogi i niemożnością schowania ulubionego czasopisma. Ford Mondeo sprawi, że nawet wielogodzinna podróż będzie czystą przyjemnością :).
  • Kolejnym dużym atutem tego modelu jest doskonały układ jezdny. Adaptacyjne zawieszenie CCD z możliwością wyboru jednego z trzech trybów pracy już w zasięgu ręki! Tryb sportowy spowoduje, że auto stanie się zwarte, sztywne i mocno przylegające do nawierzchni. Drugi tryb – komfort to totalne przeciwieństwo sportowego trybu, a tryb standardowy to po prostu połączenie sportowego z komfortowym :).

Myślę, że warto poświęcić więcej czasu na sprawdzenie wszystkich innowacyjnych zmian jakie znalazły się w Mondeo bo to zaledwie początek! Zainteresowanych odsyłam na oficjalną stronę Forda.

Źródło zdjęć: fordmondeo.info, 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.