Ford Ranger – idealny w ekstremalnych warunkach ;)

Ford Ranger to samochód, o którym miałem już okazję pisać na blogu. Ranger to auto dla wymagających kierowców, którzy preferują duże samochody. Dzisiaj postanowiłem napisać o nowym Ford Ranger – dlaczego? Bo jest o czym pisać… ;).

  • Zacznę nietypowo bo od ceny. Kierowcy, którzy znają ten genialny samochód wiedzą, że cena nie należy do najniższych i dlatego z pewnością ucieszą się jak napiszę, że najnowszy Ford Ranger jest dostępny już od 96 678 złotych! Tak moi drodzy, nie pomyliłem się ani was nie wkręcam. Cena jest bardzo dobra.

Dlaczego nowy Ford Ranger jest dobrą inwestycją? Z wielu powodów, pozwólcie, że wymienię te najważniejsze wg mnie.

  • Ranger to samochód dla kierowców, którzy preferują duże gabaryty, a to wiąże się z mocą auta. Nowy Ranger spokojnie przewiezie ładunek, którego łączna masa wyniesie do 1403 kilogramów! Dodatkowo Ranger z łatwością poradzi sobie z holowaniem przyczepy, której maksymalna masa nie przekracza… 3500 kilogramów! To jeszcze nie koniec ;). Ranger sprawdzi się również w… wodzie. Spokojnie można nim wjechać w powierzchnie napełnione wodą do głębokości 800 milimetrów!
  • To wszystko powoduje, że Ford Ranger to prawdziwa perełka dla kierowców, którzy są głodni wrażeń. Nie ma sytuacji w której ten samochód sobie nie poradzi. Jest wręcz stworzony do jazdy a bardzo trudnych, ekstremalnych warunkach. Tym bardziej szczególnie polecam go osobom, które lubią jeździć na rajdy – bez wątpienia będziecie mieli najsilniejszy samochód i zostawicie innych daleko w tyle ;)!

Źródło zdjeć: ford.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.