Ford S-MAX

Planujecie zakup nowego Forda S-Max? Jeżeli tak to miła niespodzianka dla fanów tego modelu! Od momentu wprowadzenia na rynek druga generacja Forda S-Max jest dostępna w bardzo atrakcyjnej cenie. Cena jest niższa nawet o siedem tysięcy złotych od ceny standardowej! A co można powiedzieć o samym samochodzie Ford S-Max nowej generacji?

Nowy ford S-Max

Podobnie jak poprzednik, S-Max nadal ma usportowiony charakter chociaż jest znacznie bardziej dopracowany w szczegółach. Dodatkowe wyposażenie samochodu zawiera szerokokątną przednią kamerę, wentylowane oraz podgrzewane fotele przednia z funkcją masażu, LED-owe reflektory, fotele trzeciego i drugiego rzędu z elektryczną regulacją, regulowana elektryczna kolumna kierownicy, oczywiście bezdotykowe otwieranie i zamykanie klapy bagażnika, a nawet specjalne systemy bezpieczeństwa Pre Collision Assist oraz inteligentny ogranicznik prędkości o którymi miałem już okazję kiedyś pisać.

SMax wnętrze

Jak sami widzicie nowy Ford S-Max posiada bardzo bogate wyposażenie – zdecydowanie bogatsze od swojej poprzedniej wersji, a do tego jest w atrakcyjnej cenie.

Ile konkretnie kosztuje nowy Ford S-Max?

Wszystko oczywiście zależy od silnika.

  • Wersja z silnikiem 1.5 EcoBoost, 160 KM ze skrzynią biegów M6 i rodzajem napędu FWD jest w cenie 99 900 (Trend), a Titanum już za 108 100 zł.
  • Wersja z silnikiem 2.0 Eco Boost, 24 KM ze skrzynią biegów A6 i rodzajem napędu FWD już za 124 900 zł (Trend), a Titanum od 133 100 zł.

Dostępne są także wersje z silnikami wysokoprężnymi w cenie od 105 900 do 141 100 złotych

Chętnych odsyłam na stronę oficjalną Forda.

Źródło ikony wpisu: worldcarfans.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.