Ford wprowadza nową usługę dla wszystkich kierowców – FordPass

FordPass to nowa, genialna platforma, która ma na celu zmianę stosunków pomiędzy użytkownikiem/kierowcą, a producentem samochodów. Wszystko za sprawą aplikacji, która ma zrewolucjonizować rynek! Entuzjaści porównują nawet platformę FordPass dla kierowców do iTunes’a dla odbiorców muzyki. O co w tym wszystkim chodzi? Już tłumaczę :).

  • Przede wszystkim musicie wiedzieć, że platforma FordPass nie została stworzona tylko dla użytkowników samochodów marki Ford. Z FordPass może korzystać każdy kierowca niezależnie od marki samochodu jakim jeździ! Dodatkowo zainteresowanych z pewnością ucieszy fakt, że FordPass jest całkowicie darmowy.
  • Platforma FordPass ma mieć swoją premierę na wiosnę w Stanach Zjednoczonych oraz w Kanadzie. Kolejno mają to być wybrane części krajów europejskich oraz Chiny i Brazylia. Jak na razie nie mamy informacji, kiedy FordPass zawita do Polski.
  • Platforma FordPass będzie aktywowana za pośrednictwem smartfonów. Co takiego znajdziemy w jej usługach? Składa się ona z czterech elementów:
  1. usługi mobilne jak na przykład wyszukiwanie +rezerwacja + opłacanie miejsca na parkingu w dowolnym miejscu,
  2. serwis FordGuide czyli stały 24h kontakt z konsultantem, który ma za zadanie pomóc kierowcy na przykład w wyszukaniu wolnego miejsca parkingowego albo w znalezieniu innego środka transportu,
  3. program lojalnościowy, którego celem jest nagradzanie jego członków,
  4. centra Ford Hub, dzięki którym klienci mają szansę poznać nowe, innowacje marki motoryzacyjnej Ford.

Więcej o szczegółach napiszę już niebawem.

Źródło zdjęć: cleantechnica.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.