Futurystyczny projekt Audi

Nie mogę nie napisać o tym co właśnie zobaczyłem ;D! Przypadkiem, podczas przeglądania internetu wpadłem na stronkę gdzie jest artykuł ze zdjęciami niesamowitej ciężarówki marki motoryzacyjnej Audi. Póki co jest to projekt ale wizualizacja tego jak ma wyglądać ten pojazd jest genialna i zapiera dech w piersiach! Pewnie ktoś sobie pomyśli, że może podchodzę do tego odrobinę zbyt emocjonalnie ale myślę, że mogę bo (jeżeli ktoś jeszcze nie wie) jestem kierowcą ciężarówek ;)!

  • Projekt nowej ciężarówki Audi powstał dzięki współpracy dwóch projektantów. Swoje siły połączyli Art Smirnov oraz Vladimir Panchenko. Ich głównym zamysłem było stworzenie samochodu ciężarowego, który jest tak bardzo nowoczesny jak to jest możliwe. Oglądając zdjęcia można powiedzieć, że to ciężarówka rodem z kosmosu! Bardzo futurystyczny projekt.
  • Projektanci postanowili, że pojazd będzie maksymalnie funkcjonalną cysterną. Położyli również nacisk na to by linia nadwozia samochodu była prosta. To miało dać niesamowicie imponujący wskaźnik oporu aerodynamicznego. Jeszcze innym plusem tego modelu Audi ma być to, że będzie on wyposażony w silnik elektryczny, a jeździć będzie dzięki technologii autonomicznego poruszania się.

Największe rozczarowanie tego projektu?

  • Niestety nie wejdzie w życie. Okazało się, że problemem będzie wdrożenie technologicznych rozwiązań. Być może ekipa Audi lub innego teamu motoryzacyjnego już myśli nad stworzeniem nowego projektu, który by spełnił wszystkie oczekiwania i wymagania. Będę mocno trzymać kciuki za powodzenie przyszłych projektów :)!

Źródło zdjęć: wykop.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.