Głupota kierowcy…

Myślę, że nie muszę pytać kto z was zna Kubę Wojewódzkiego :)? Z pewnością większość z was doskonale wie kto to taki i czym się zajmuje… .

  • Pamiętam jak kilkanaście lat temu pierwszy raz oglądałem program z K. Wojewódzkim. O ile się nie mylę był to program rozrywkowy typu ‚talent show’. Bardzo spodobała mi się lekkość i cięty dowcip dziennikarza. Oglądałem wiele programów z jego udziałem aż w końcu zacząłem oglądać jego własny program. Podobnie jak ze wszystkim – popularność mija i tak też stało się z Kubą – przynajmniej w moich oczach, pan Wojewódzki stał się pospolity i mało ciekawy. Dlaczego w ogóle o tym piszę? Wszystko jest spowodowane krótką wzmianką, którą ostatnio znalazłem w prasie na temat Kuby Wojewódzkiego… .

Okazuje się, że Kuba został zatrzymany przez drogówkę, ponieważ przekroczył prędkość. Z pewnością nie ma w tym nic dziwnego, bowiem codziennie ktoś z nas, jest zatrzymywany przez drogówkę jednak jest coś w tej całej historii co wyjątkowo nie przypadło mi do gustu. Kuba zrobił sobie zdjęcie z policjantami, którzy go zatrzymali i w taki oto sposób podpisał zdjęcie:

„Pozdrowienia dla panów policjantów z Grudziądza. Nie była za szybko… Bardzo!” Te słowa wzbudziły we mnie odrobinę agresji i pewien niesmak.

Kuba Wojewódzki to znana osoba w Polsce, a w związku z tym jest wzorem dla wielu osób. Niestety każdy kto widzi przechwalającego się Kubę na zdjęciu z policjantami, którzy zatrzymali go za przekroczenie prędkości myśli, że to ‚coś’. Skoro taki Kuba jeździ jak wariat to musi być to czyn godny podziwu. Niestety tak myśli co najmniej połowa osób. Tu nie ma czym się chwalić i jest to raczej słabe. Myślę, że taka osoba jak pan Wojewódzki może sobie pozwolić na szaleństwo na torze… .

Źródło zdjęć: radiozet.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.