Gokarty

Święta Bożego Narodzenia już za rogiem, a w związku z tym chciałbym dzisiaj zaproponować wam swoją listę prezentów czyli co możecie kupić pod choinkę, maniakom motoryzacji. Jest jeszcze kilka dni na „ogarnięcie tematu” więc tym bardziej zapraszam wszystkich spóźnialskich ;).

Będą dwie propozycje, pierwsza ‚na bogato’ i druga, trochę skromniejsza.

Przejażdżka sportowym samochodem po torze

Sportowy samochód to nie lada wyzwanie dla wielu kierowców. Część kierowców stać na sportowy samochód, który nie należy do najtańszych jednak ponad 90% kierowców może jedynie pomarzyć o sportowym i jednocześnie luksusowym aucie. Mam tu na myśli takie pojazdy jak Lamborghini czy Ferrari. Te modele są dostępne wyłącznie dla wybranych bo ich cena potrafi przyprawić o ból głowy. W związku z tym jest opcja tańsza, dla marzycieli. W wielu miastach w Polsce można kupić przejażdżkę takim samochodem po torze lub po mieście. Wszystko w zależności od preferencji i opcji do wyboru.

Gokarty

Temat nadal aktualny i wciąż bardzo popularny. Pokażcie mi kierowcę, który ma żyłkę sportowca w krwi, który nie miałby ochoty poszaleć na gokartach. To genialna rozrywka dla każdego, również dla dzieci. Firmy oferujące tego typu rozrywkę mają w opcji specjalne pakiety dla większej ilości osób czyli można zrobić np. wypad na gokarty w kilka czy kilkanaście osób i poszaleć razem na torze. Ceny wahają się w zależności od miasta.

Mam nadzieję, że moje propozycje komuś się przydadzą, a tymczasem chciałbym złożyć wszystkim najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia :)!

Źródło zdjęć: 24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.