Idealny ‚gadżet car’ ;)

Idealny samochód to taki, którym dobrze się jeździ, jest nieawaryjny, a do tego jest komfortowy, bezpieczny i szybki. W jaki sposób zwiększyć bezpieczeństwo i komfort jazdy? Obecnie wszystkie marki samochodowe prześcigają się w coraz to nowych, genialnych rozwiązaniach bez których trudno sobie wyobrazić samochód spełniający wszystkie wymogi – samochód idealny.

Zainteresowani tym tematem postanowili zapytać się wprost o tym jakie bez jakich gadżetów kierowcy nie mogliby się obyć. Zakładano różnego typu nowocześnienia, genialne rozwiązanie i systemy, które ułatwiają jazdę samochodem, a okazało się, że najważniejsze aby idealny samochód miał kilka podstawowych gadżetów.

  1. Na pierwszym miejscu czyli gadżet bez którego większość kierowców nie widzi możliwości jazdy samochodem znalazło się… radio! Cisza w trakcie jazdy jest nie do wytrzymania. Kierowcy preferują wiadomości, muzykę – byle by coś grało ;). Zdziwieni? Osobiście nie jestem nadto zdziwiony, ponieważ muszę przyznać, że radio to był pierwszy gadżet bez którego nie wyobrażam sobie podróży samochodem ;).
  2. Na drugim miejscu znalazł się port USB lub bluetooth. Tak, bez tych gadżetów kierowcy źle się czują w trasie. Oczywiście jest to zrozumiałe, ponieważ ciężko wyobrazić sobie brak możliwości naładowania telefonu czy chociażby przeprowadzenia bezpiecznej rozmowy telefonicznej w trakcie jazdy samochodem. Zdecydowanie zgadzam się z tym wyborem.
  3. Na trzecim miejscu mamy… nawigację. Podobnie jak dwa poprzednie miejsca, również uważam, że nawigacja to absolutny ‚must have’ w aucie.

Tak przedstawia się pierwsza trójka – zgadzacie się czy nie bardzo? Zachęcam do zostawiania komentarzy!

Źródło zdjęć: techdigest.tv

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.