Innowacyjne rozwiązanie – Ford TRANSIT

Ford TRANSIT zachwyca swoją przestrzenią oraz rozwiązaniami, które powinien posiadać każdy van wysokiej klasy. Łatwy dostęp do przestrzeni ładunkowej, znacznie więcej miejsca na długie przedmioty, a także ergonomiczne wykorzystanie przestrzeni to tylko część innowacji jakie proponuje team Forda. Jakie ułatwienia znajdziemy w nowym Fordzie Transit?

pobrane (2)

 

 

  • Uchwyty do mocowania ładunku znajdują się w ścianach samochodu. Zostały zamontowane w taki sposób aby maksymalnie wykorzystać wolną przestrzeń. Punkty mocowania spełniają także inną istotną funkcję. Mają zapewnić niezbędne bezpieczeństwo przewożonym ładunkom. Uchwyty do mocowanie ładunku wraz z montowaną stalową przegrodą spełniają wymogi normy ISO i DIN.
  • Innowacyjne oświetlenie to kolejne mądre rozwiązanie w Fordzie Transit. Przede wszystkim projektantom Forda zależało na tym aby maksymalne dobrze oświetlić przestrzeń ładunkową samochodu. Intensywne oświetlenie ułatwia załadunek. Dostępne jest także oświetlenie LED.
  • Duże i łatwo przesuwające się drzwi boczne to kolejna zaleta przemawiająca za Fordem Transit. Drzwi w tym modelu chodzą lekko i łatwo dzięki czemu częstotliwość ich używania nie jest problemem, a staje się przyjemnością. Dodatkowo zamontowany system informujący czy drzwi zostały zamknięte usprawni załadunek.
  • Tylne, dwuskrzydłowe drzwi zostały zaprojektowane w taki sposób aby maksymalnie zabezpieczyć załadunek przed niepożądanymi warunkami. Dodatkowa uszczelka wzmacnia zamknięcie ale także zmniejsza hałas i zabezpiecza przed wodą. Dzięki temu kierowca nie musi obawiać się o przewożone przedmioty. Ford Transit ma w pakiecie drzwi z kątem otwarcia 270 stopni oraz blokadą przy 90 stopniach.

 

Ford TRANSIT to idealny van dla przedsiębiorców, którym zależy na bezpiecznym, wygodnym i szybkim przewożeniu ładunku. Więcej szczegółów na oficjalnej stronie Forda.

 

Źródło zdjęć: ford.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.