Innowacyjne systemy – Mustang

Czym jeszcze może pochwalić się team Forda, który stworzył nowego Mustanga? Samochód nad którym intensywnie pracowali został zaprojektowany w taki sposób aby spełniać oczekiwania najbardziej wymagających kierowców. Dbałość o każdy detal, innowacyjne technologie czyli to wszystko czym charakteryzuje się marka motoryzacyjna jaką jest Ford :). Pozwólcie, że opiszę jakie systemy zostały zamontowane w najnowszym Mustangu.

  • Ford SYNC 2 to system, który już wielokrotnie opisywałem na łamach mojego bloga. Jest to genialny system, który sprawia, że podróżowanie samochodem staje się jeszcze bardziej bezpieczne. Systemem informacyjno rozrywkowym Ford SYNC 2 sterujemy za pomocą głosu. Aby włączyć muzykę, skorzystać z telefonu komórkowego, klimatyzacji, nawigacji wystarczą bardzo proste polecenia głosowe. Dzięki tej innowacyjnej technologii, kierowca nie musi odrywać wzorku od drogi i rąk od kierownicy. Dodatkowo można poprosić o bogatszą wersję z ekranem! Dzięki dużemu 8-calowemu wyświetlaczowi oraz wysokiej rozdzielczości, obsługa kolorowego ekranu jest niesamowicie prosta.
  • EPAS (Electric Power Assisted Steering) czyli elektryczny układ wspomagania kierownicy to kolejny genialny system, w który został wyposażony najnowszy Ford Mustang. System ten samodzielnie dostosowuje się do prędkości jazdy oraz warunków jakie panują na drodze. Dużym plusem systemu EPAS jest to, że nawet podczas jazdy z małą prędkością obracanie kierownicą jest lżejsze! Dzięki temu możliwości manewrowania są zwiększone.

Źródło zdjęć: ford.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.