Innowacyjne urządzenia Forda

Platforma FordPass, którą stworzyła marka Ford to krok w przyszłość. Dzięki tej platformie jazda samochodem może stać się jeszcze bardziej przyjemna. Usługi jakie oferuje platforma FordPass zdecydowanie wpływają na jakość korzystania z samochodu. Bezproblemowe i szybkie znajdywanie miejsc parkingowych, ekspresowa opłata za parking i wiele wiele innych dzięki, którym wszystko stanie się dużo prostsze. Co jeszcze nowego szykuje ekipa Forda co może odmienić życie kierowców?

Ford to marka motoryzacyjna, która słynie nie tylko z dynamicznych, eko i bezpiecznych samochodów. Ford ma w swojej ofercie wiele genialnych i jednocześnie innowacyjnych rozwiązań, które ułatwiają jazdę kierowcom. Obecnie team Forda pracuje nad nowymi rozwiązaniami, które sprawią, że każdy kierowca będzie chciał je mieć.

Smartwatch

  • To może być prawdziwy przełom wśród kierowców. Team Forda właśnie pracuje nad inteligentnym zegarkiem, który ma znacznie wpływać na bezpieczeństwo kierowcy. Przykładowo, smartwatch ma zbierać informacje o kierowcy, które wpływają bezpośrednio na styl jazdy. Inteligentny zegarek może wykryć czy kierowca jest wyspany na podstawie tętna. Dodatkowo jeżeli tętno zacznie wzrastać wraz ze zwiększającym się ruchem ulicznym, system aktywnego tempomatu czy nadzoru nad martwym polem widzenia lusterek rozpocznie odbierać mniejszą tolerancję czyli tym samym rozszerzy dystans swojego działania, a przez to kierowca pojazdu otrzyma więcej swobody.

Smartwatch Forda wydaje się idealnym pomysłem, który może znacząco wpłynąć na bezpieczeństwo na drodze. Podoba wam się ten pomysł?

Źródło zdjęć: smartwatchforum.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.