Internetowy samochód ;)

Gdzie możemy znaleźć wymarzony samochód? Z pewnością większość z was popuka się w czoło 😉 bo odpowiedź jest przecież jasna – w salonie samochodowym. Ja jednak powiem wam co innego i myślę, że część z was już wie co chcę powiedzieć… w internecie!

  • Tak, pierwszym miejscem jakie ‚odwiedzamy’ podczas poszukiwań idealnego samochodu jest właśnie internet. Jeszcze do niedawna, mało kto rozpoczynał poszukiwania od internetu. Najpierw pytaliśmy znajomych gdzie można znaleźć dobry i sprawdzony komis samochodowy lub (w przypadku zakupu nowego samochodu) odwiedzaliśmy autoryzowany salon samochodowy wybranej marki, a później jechaliśmy zobaczyć co ciekawego można tam znaleźć ;). Pamiętam jak mój dziadek zabrał mnie do komisu w poszukiwaniu nowego/używanego golfa. Pytałem dziadka czego szuka, a ten powiedział, że poloneza w miarę dobrym stanie. Dzisiaj byłoby to nie do pomyślenia. Nasze kryteria znacznie różnią się od tych sprzed kilkunastu czy też kilkudziesięciu lat.
  • Obecnie Polacy zaczynają szukać w internecie. Wpisujemy wszystko co nas interesuje. Od marki, wieku samochodu przez kolor, stan czy choćby przebieg. Takie wyszukiwanie pojazdu staje się niezwykle proste. Wystarczy kilka kliknięć i gotowe. Mamy swoje wymarzone cztery kółka :). Jedyne czym musimy się martwić to czy zdążymy przed innymi zainteresowanymi. Internet jest tani i powszechnie dostępny więc o ile dobre okazje w sieci trafiają się często o tyle bardzo szybko znikają z rynku. O tym jak szukać, żeby znaleźć idealny samochód już pisałem dlatego nie będę się powtarzał… ;).

Źródło zdjęć: mojportalfinansowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.