Jaki bagażnik do przewożenia deski snowboardowej i nart?

Szykujecie się na wyjazd zimowy na narty? Zima póki co się nie pojawiła dlatego mój wyjazd stoi pod znakiem zapytania. Nie jestem zapalonym narciarzem ale zdarza mi się raz na jakiś czas pojawić na stoku w ukochanych Tatrach. Pewnie zastanawiacie się dlaczego poruszam ten temat? Chciałem ‚zgrabnie’ nawiązać do tematu… przewożenia sprzętu zimowego samochodem ;). Chyba wyszło całkiem nieźle ;)?

Przewożenie sprzętu narciarskiego samochodem to zdecydowanie najczęstsza opcja jaką wybierają Polacy. Wybierając kierunek wyjazdu zimowego zazwyczaj jest to Polska lub nasi bliscy sąsiedzi dlatego też decydujemy się na podróż samochodem. W jaki sposób możemy bezpieczenie przewozić sprzęt narciarski lub na przykład deskę snowboardową?

Najbardziej popularną opcją jest specjalny uchwyt do sprzętu zimowego mocowany na dachu samochodu. Mocowanie jest bardzo proste, a przewożenie bezpieczne i wygodne. Uchwyty samochodowe do przewożenia nart i deski są stosunkowo tanie i jest szeroki wybór na rynku tak więc nie powinniście mieć problemu ze znalezieniem odpowiedniego modelu.

Drugą opcją jest bagażnik samochodowy, który mocuje się z tyłu pojazdu. Jest to również często wybierana opcja, ponieważ dostęp do zamocowanego sprzętu narciarskiego jest stosunkowo łatwy. Jeżeli zdecydujecie się na taki bagażnik pamiętajcie o dodatkowej tablicy rejestracyjnej oraz o dodatkowym oświetleniu!

Jest także trzecia opcja i jest to specjalny bagażnik samochodowy do którego wkładamy sprzęt narciarski lub deskę snowboardową. Ta wersja jest bezpieczna i wygodna jednak jest to najdroższa z opcji.

Źródło zdjęć: dibag.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.