Kalendarz Inter Cars

Kalendarz planszowy Inter Cars to nie lada gratka dla męskiej części fanów motoryzacji. Jak co roku powstaje nowy kalendarz z inną fabułą. Kalendarz Inter Cars w 2016 to już dziesiąte wydanie, które będzie przedstawiało cztery żywioły. Obrazy do kalendarza to wynik ciężkiej pracy całego zespołu. Zdjęcia, które znajdziemy w kalendarzu mają na celu przenieść obserwatora do innego świata. Świat wód, świat wiatrów, świat ognistego królestwa oraz świat wnętrza ziemi. Każde miejsce ma swoją bohaterkę czyli piękną kobietę, która wzmacnia klimat i działa pobudzająco na widza. Każdy nowy miesiąc w kalendarzu jest wstępem do całkowicie odmiennego spojrzenia na doskonale znane wszystkim zjawiska.

Fotografem, który stoi za pięknymi zdjęciami jest Voyo Bąkiewicz, który współpracuje z Inter Cars od wielu lat. Zdjęcia do kalendarza na 2016 rok były dla niego niezłym wyzwaniem, ponieważ musiał sprostać różnorodnej scenerii sesji zdjęciowej w studyjnych warunkach. Oczywiście Voyo Bąkiewicz, jak co roku poradził sobie doskonale dzięki czemu już niebawem będziemy mogli podziwiać niesamowite zdjęcia.

Kalendarz w 2016 roku będzie nieco inny niż swoi poprzednicy, ponieważ zostanie opatrzony całkowicie nowym logotypem Inter Cars. Premiera nowego logotypu Inter Cars odbyła się na imprezie z okazji jubileuszu 25-lecia firmy na Stadionie Narodowym PGE. Kalendarz zostanie wydany w nakładzie 30 000 egzemplarzy. Będzie go można nabyć zarówno w kraju jak i za granicą. Osobiście już nie mogę się doczekać nowego wydania, a wy panowie ;)?

Źródło zdjęć: motofocus.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.