Kierowca na wakacjach…

Idealne wakacje kierowców? Ktoś by powiedział, wszystko byle z dala od samochodu ale ja od razu sprostuję. Wszędzie… byle samochodem ;).

Kierowcy, którzy kochają swoją pracę mogą spędzić w samochodzie cały rok i nie będzie to dla nich żadnym problemem. To oczywiście nie oznacza, że chcemy pracować cały rok na okrągło. Jak każdemu, przydają nam się wakacje. Pojawia się jedynie pytanie, gdzie i jak?

Nie tak dawno przeczytałem artykuł gdzie zamieszczono wyniki najnowszych badań. Okazuje się, że zawodowi kierowcy z wielką przyjemnością wybierają miejsca do których mogą dojechać samochodem. Tak, zamiast lecieć samolotem, jechać pociągiem czy płynąć dużym wycieczkowcem, większość z nas woli wsiąść za kierownicę. Ciekawe prawda ;)? Jeszcze ciekawsze jest to, że kiedy zaczęłam się nad tym zastanawiać, doszedłem do wniosku, że ja także wybrałbym samochód. No i tutaj kolejna opcja – kamper.

Wakacje, które można spędzić w dużym, komfortowym kamperze, dla kierowców będą prawdziwą frajdą. Nie ma się co dziwić. Praca kierowcy nie należy do łatwych i często są to trudne warunki pod względem ograniczonego miejsca ale godzin snu. Kamper to dowolność. Kamper to wybór :). Kierowca decyduje gdzie i kiedy się zatrzymać. Odpoczynek wiąże się z przyjemną drzemką na wygodnym łóżku. Obiad przy stole, a w razie potrzeby szybki prysznic. To brzmi genialnie, prawda?

Niestety osobiście miałem okazję tylko raz wybrać się w taką podróż i było to w latach 90′ razem z tatą i wujkiem. W tym roku czeka mnie dłuższy urlop zatem może już zacznę planować trasę? Może ktoś z was ma sprawdzoną trasę po Europie? Piszcie w komentarzach.

Źródło zdjęć: mietundweg24.de

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.