Kierowca tira w… przedszkolu ?!

Kilka dni temu znajoma zapytała mnie, kiedy zrobiłem prawo jazdy. Muszę przyznać, że nie pamiętam bo było to bardzo daaaaaawno temu ;). Pytanie trochę mnie zdziwiło dlatego zapytałem dlaczego chce to wiedzieć. Szybko uzyskałem odpowiedź. Moja znajoma jest nauczycielką w przedszkolu i zaproponowała mi abym przyszedł do przedszkola na zajęcia! Miałbym poprowadzić 30 minutową pogadankę o tym jak to jest być kierowcą ciężarówki.

  • Co myślicie o takim pomyśle? Przyznaję szczerze, że nie byłem zachwycony bo nie mam zbyt wielkiego kontaktu z małymi dzieciakami więc nie wiem czy dam radę. Oczywiście o swoich obawach od razu ją poinformowałem w związku z czym usłyszałem, że to zdecydowanie lepiej, ponieważ dzieci lubią i powinny być traktowane poważnie. Niestety wychodzi na to, że nie mam wyjścia i będę musiał zaplanować krótką wizytę za kilka dni, Znajoma powiedziała, że w swojej grupie czterolatków ma więcej chłopców, którzy uwielbiają duże samochody więc kiedy dowiedzieli się, że przyjdzie do nich prawdziwy kierowca tira, byli wniebowzięci! Ja nadal jestem sceptycznie nastawiony do tego pomysłu ale to moja dobra znajoma więc w końcu postanowiłem potwierdzić wizytę.
  • Nie mam pojęcia o czym mam mówić ale na szczęście, koleżanka podesłała mi na maila krótki scenariusz. Mam się skupić na tym co najbardziej w tej pracy lubię, mogę dodać jedną ciekawą historię i na pewno opowiedzieć dokładnie jak wygląda tir od środka, a także co trzeba zrobić, żeby zostać kierowcą ciężarówki. Myślę, że jakoś to ogarnę ;). Trzymajcie kciuki!

Źródło zdjęć: notimeforflashcards.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.