Kładka w samochodzie?

Powiększyła wam się rodzina o… czworonoga ;)? Marzą wam się weekendowe wycieczki poza miasto z ukochanym pupilem i jesteście na etapie poszukiwania idealnego samochodu? Dobrze trafiliście ;).

Pewnie sobie pomyślicie, że zwariowałem bo co ma samochód do psa?! Otóż ma i to całkiem sporo! Projektanci jednej z większych marek samochodowych postanowili wyjść naprzeciw wszystkim maniakom psów i zaproponowali samochód, który został wyposażony w szereg udogodnień dla czworonogów. Dzięki temu już żaden właściciel psa nie musi się martwić o to, że ich pupil pobrudzi mu tapicerkę. Możemy również zapomnieć, że mokry pies zamoczy siedzenie czy się przeziębi. Wszystko za sprawą… Nissaana X-Trail 4Dog!

Nowy Nissan ma szereg udogodnień, które pokocha nie tylko twój pies. Sprawdźcie jakie!

  • Psy, podobnie jak ludzie są różnych rozmiarów ;). Większe mają zdecydowanie wygodniej w sytuacji, kiedy muszą wskoczyć do samochodu. Wysokość wejścia jest dostosowana do ludzi dlatego zwierzaki muszą podskoczyć. Małe psy mogą mieć z tym problem. Podobnie ze starszymi pieskami lub tymi, które mają problem z kręgosłupem. Projektanci Nissana postanowili temu zaradzić i zaproponowali idealne rozwiązanie. W bagażniku umieścili w jednym ze schowków, specjalną wyjeżdżającą kładkę, którą opieramy o podłoże. Dzięki temu piesek może bez problemu po niej wejść do auta. Kładka jest na tyle szeroka, że skorzystają z niej nawet bardzo duże psy. Zajmuje bardzo mało miejsca, ponieważ składa się i chowa w specjalną szufladę! Musicie przyznać, że to genialne rozwiązanie ;)?

Jeżeli chcecie wiedzieć jakie jeszcze udogodnienia zaproponowali projektanci Nissana, zaglądajcie na bloga :).

Źródło zdjęć: youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.