Kobiety i pojazdy

Od razu powiedzmy sobie skąd to powiązanie. No jak to, to proste!

  1. Mężczyźni kochają kobiety.
  2. Mężczyźni kochają auta.
  3. Kobiety kochają auta.

To wszystko! To tylko i aż wszystko. Fajne rzeczy wyglądają fajnie razem. To jest powód dla którego widzisz roznegliżowane panienki na każdym wydarzeniu, które dotyczy samochodów. To jest powód dla którego koncerny motoryzacyjne ściągają piękne panie na różnego rodzaju targi, pokazy, premiery czy wydarzenia sportowe. Nawet zespoły Formuły 1 mają swoją własną indywidualną drużynę.

Hostessy motoryzacyjne. Zwykle tak są nazywane. Lubimy je oglądać, lubimy komponować je z samochodami. To naturalne. Naturalne w tym świecie, męskim świecie. Kobiety się z tym pogodził choć dzisiejszy świat jest lekko inny niż tego sprzed 50 lat. Na pewno bardziej liberalny, kobiety chcą się odseparować, nie być częścią tego świata, nie świecić tylko biustem i tyłkiem. Jednak trudno to będzie zmienić jeśli jest na to popyt. A rynek motoryzacyjny to w dużej części rynek męski. Więc będą tam hostessy w postaci pięknych dziewczyn o świetnych kształtach.

Jeśli dalej Cię to dziwi to nie powinno jeśli nie dziwi Cię hostessa w supermarkecie, która proponuje Ci byś posmakował serek, soczek czy inną czekoladkę. To robią dziewczyny bo to one się prezentują i dobrze sprzedają. Mają grację i wygląd, którego nie mają faceci. To przemawia również do większości kobiet. To trochę tak jak kolor czarny na pogrzeb – musi być bo pasuje, bo jest symbolem.

Zostawiam was z tymi zdjęciami – zdecydujcie sami!

Źródło obrazków: pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.