Komfort i bezpieczeństwo w nowej Fieście

Nowa Fiesta Van zachwyca niesamowitą linią nadwozia, bogatą gamą kolorystyczną, technologią jazdy ale także komfortem oraz wygodą.

 

Co sprawia, że prowadzenie nowej Fiesty jest tak przyjemne?

 

Ford postarał się aby ten model samochodu był kojarzony wyłącznie z przyjemnością, a wszystko dzięki innowacyjnym rozwiązaniom.

 

Ford SYNC

Ford-SYNC-1024x640

  • Ten genialny system w który została wyposażona nowa Fiesta zapewni nie tylko miłe doznania ale jednocześnie zadba o bezpieczeństwo. Ford SYNC to nic innego jak innowacyjna, zaawansowana technologia obsługi głosowej samochodu. Dzięki SYNC kierowca nie musi już odrywać oczu od drogi czy też gorączkowo szukać przycisków na ekranie w celu włączenia ulubionej muzyki. Ford SYNC pozwala na uruchomienie oraz zarządzanie za pomocą poleceń głosowych. Dzięki tej technologii można obsługiwać odtwarzacz muzyki, przyjmować oraz wykonywać połączenia telefoniczne i wiele innych.
  • Ford SYNC posiada także jeszcze jedną bardzo ważną (jak nie najważniejszą) funkcję – Emergency Assistance. Ten system samodzielnie wykona połączenie alarmowe do służb ratunkowych podczas kolizji lub wypadku drogowego.

 

Quickclear

Ford_Quickclear_03

  • Ten „banalny” system na zawsze pozwoli ci zapomnieć o nieprzyjemnym skrobaniu i odśnieżaniu przedniej szyby w samochodzie! Jedyne co musisz zrobić aby pozbyć się lodu i śniegu to uruchomienie Quickcelar za pomocą jednego przyciska. Proste, szybkie i wygodne czyli coś z czego słynie Ford ;).

 

 

Ford Easy Fuel

BlobServer

  • Znacie powiedzonko, że dla chcącego nic trudnego? Niestety każdemu może się zdarzyć zatankowanie niewłaściwego paliwa. Jest to chwila nie uwagi, a straty duże. Z nową Fiestą pomyłka przy tankowaniu będzie po prostu niemożliwa. Wlew samochodu został tak zaprojektowany aby pasowała jedynie odpowiednia końcówka dystrybutora.
  • Dodatkowo Ford Easy Fuel zadbał aby nie pobrudzić sobie rąk. Wszystko dzięki bezkorkowemu systemowi :).

 

Po więcej szczegółów odsyłam na oficjalną stronę Forda.

 

Źródło zdjęć: fordmediacenter.nl, microsoft-news.com, ford.autoklimat.com.pl, nettiauto.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.