Konferencja

Tym razem chciałbym podzielić się z wami informacją, którą dostałem kilka dni temu. Mam swoje obawy jednak z drugiej strony jestem niezwykle zaintrygowany zaproszeniem, które miałem okazję otrzymać. Zapraszam wszystkich do lektury.

W zeszłym tygodniu, mój szef zostawił na moim biurku, niebieską kopertę. Zaciekawiony natychmiast ją otworzyłem i moim oczom ukazało się zaproszenie na konferencję dla kierowców dużych, ciężarowych samochodów. Tematem przewodnim konferencji były zachowania społeczne zawodowych kierowców. Muszę przyznać, że wydało mi się to nieco dziwne? Nie bardzo wiedziałem co mam sobie myśleć bo o jakich zachowaniach społecznych mowa? Tych poza pracą? W końcu co kogo obchodzi co robię w czasie wolnym. Jak każdy inny człowiek, poza godzinami pracy mam prawo żyć jak chcę. W mojej głowie pojawiła się również myśl, że być możemy my kierowcy tirów, jesteśmy negatywnie postrzegani, a nasze środowisko wydaje się innym dziwne i niezrozumiałe. Czy to mogło oznaczać, że jesteśmy antyspołeczni i zamknięci na innych?

Jak sami widzicie, niesłychanie dużo myśli i mało odpowiedzi. Postanowiłem podzielić się z wami swoimi spostrzeżeniami bo swojego bloga czasem zdarza mi się traktować trochę jak psychologa lub powiernika. Swoje obawy przelewam tutaj dzięki czemu do wielu spraw podchodzę z większym dystansem.

Tak czy inaczej bo trochę odbiegłem od tematu, w konsekwencji okazało się, że moje obawy nie do końca okazały się prawdziwe. Dlaczego nie do końca? Jeżeli jesteście ciekawi jakie tematy poruszaliśmy na owej konferencji, zapraszam już niebawem.

Źródło zdjęć: pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.