Kultowy Mustang. „Must have” 2017 ;)

Nowy Mustang to marzenie niejednego kierowcy. Nie ma się co dziwić bo Mustang to połączenie klasycznego stylu ze sportowym pazurem. Historia Forda Mustanga sięga 1964 roku bo wtedy właśnie w USA w Nowym Jorku, ten samochód ujrzał światło dzienne. To już 53 lata jak Mustang zbiera laury, a przy okazji ma coraz większą rzeszę fanów na całym świecie.

Mustang przez te wszystkie lata przechodził wiele większych ale i drobniejszych modernizacji. Klasyczne modele z początku lat 70′ to prawdziwe perełki dla kolekcjonerów, które osiągają niebotyczne sumy. Na szczęście Ford pamięta o swoich nieco ‚uboższych’ klientach, którzy nie mogą sobie pozwolić na auta za „ileś set tysięcy dolarów” i zgodnie z najnowszymi trendami, oferuje nowoczesne modele w bardzo atrakcyjnej cenie.

Do jakiej grupy klientów, Ford kieruje nowego Mustanga?

Myślę, że każdy kierowca byłby zachwycony nowym Mustangiem. Samochód ten to nie tylko ciekawy design, to również połączenie innowacyjnej techniki z genialnymi osiągami. Osobiście uważam, że każdy kierowca może poczuć się w Mustangu wyjątkowo. Gdziekolwiek się nie pojawi, robi wrażenie. To maszyna, która została stworzona z myślą o tych, którzy lubią wyróżniać się z tłumu. Dynamiczny, potężny i nadal kultowy. Taki właśnie jest nowy Mustang.

Ile kosztuje?

Nowy Mustang to wydatek rzędu od 162 000 złotych w zależności od wersji, nadwozia czy wyposażenia. Każdy znajdzie to czego szuka bowiem oferta Forda jest naprawdę bogata. Jeżeli jednak jest coś co chcielibyście zmienić w swoim nowym Fordzie, a czego nie ma w oficjalnej ofercie marki, istnieje taka możliwość ale o tym następnym razem ;).

Źródło zdjęć: youtube.com

One thought on “Kultowy Mustang. „Must have” 2017 ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.