Łańcuchy śniegowe

Jeżeli nie macie pomysłu na idealny prezent dla kierowcy polecę wam dzisiaj przedmioty, które sam dostałem kilka lat temu na gwiazdkę ;).

 

  • pokrowce-skora-lux[4]Między innymi mowa o… pokrowcu na fotel kierowcy. Myślę, że taki prezent powinien być skierowany w szczególności do osób, które spędzają w samochodzie dużo czasu lub do osób, które bardzo dbają o czystość swojego pojazdu. Na rynku znajdziecie wiele różnych rodzai foteli samochodowych; podgrzewane, masujące, z wypustkami i bez, szyte na miarę, eleganckie, uniwersalne, ze skóry naturalnej lub innego tworzywa. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Ceny dobrej jakości pokrowców zaczynają się już od około 70 złotych. Pokrowiec sprawi, że wnętrze samochodu będzie jeszcze bardziej atrakcyjne ale jednocześnie ma zadanie chronić tapicerkę fotela.

 

  • 38fd14e2c7da2a595894af0b87f0f4d9Kolejnym prezentem, który powinien spodobać się właścicielowi czterech kółek może być coś co przyda się właśnie teraz czyli podczas mroźnej zimy! Mowa o… łańcuchach śniegowych. W Polsce nie mamy nakazu używania łańcuchów jednak w przypadku trudnych warunków w górach lub podczas zagranicznych wyjazdów zimowych do kurortów narciarskich może okazać się, że łańcuchy są idealnym prezentem. Jeżeli wiecie, że ktoś z waszych bliskich wybiera się na narty na lodowiec i nie ma łańcuchów pomyślcie o tej opcji! Cena łańcuchów to wydatek rzędu 80 złotych.

 

  • images (1)Moją ostatnią propozycją na dzisiaj będzie gadżet dzięki, któremu możecie znacznie umilić podróż samochodem. Mowa o podłokietniku samochodowym. Ten gadżet przyda się w szczególności podczas jazdy na autostradach i drogach ekspresowych, kiedy można delikatnie oprzeć rękę. Ceny zaczynają się już od 60 złotych.

 

Źródło zdjęć: e-autosklep.pl, taurus.info.pl, allegro.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.