Maser Truck 2015

Na Opolskie lotnisko zjechały ciężarówki z całego świata. Wszystko dlatego, że właśnie tam odbyła się międzynarodowa impreza „Master Truck 2015”. Było co podziwiać – pojawiło się ponad 350 pojazdów ciężarowych polakierowanych we wszystkie możliwe kolory.

Ciężarówki na tych zlotach to głównie tuningowane pojazdy gdzie wizualny efekt jest jednym z najbardziej widocznych. Królują ręcznie malowane graffiti na całym pojeździe wraz z naczepą. Dochodzą do tego unikatowe elementy tworzone na zamówienie, takie jak owiewki, zderzaki, zbiorniki na paliwo czy całe przednie grille. Do tego większość posiada oświetlenie ledowe lub neonowe co daje niesamowite efekty wieczorem i w nocy.

Impreza odbyła się w dniach 17-19 lipca. W programie zloty było bardzo dużo konkursów zarówno dla przyjezdnych maszyn i ich kierowców, jak i dla zwiedzających. Dodatkowo odbyła się masa imprez towarzyszących, takich jak pokazy „stunt show” oraz koncerty. Zaplanowano spotkania z kierowcami i możliwość zwiedzania ciężarówki. Będą również projekcje z budowy i malowania pojazdów oraz opowieści samych autorów.

Na dokładkę codzienna została dostarczona porcja pokazów motocyklowych. Wszystko otoczone było muzyką gdzie na afterparty można było zostać nawet do rana. Jednak najciekawsze było to co działo się od wieczora. Te wszystkie światła, neony i ledy. Prawdziwe choinki – tak jak to widzicie na zdjęciu tytułowym.

Polecam również film z tego wydarzenia. Ja zamierzam się wybrać za rok bo impreza wyglądała na znakomitą!

Źródło obrazka: nto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.