Max Motor Dreams

Max Motor Dreams czyli kołyska, która powstała z myślą o spokojnym śnie dziecka. Dlaczego postanowiłem napisać o kołysce dla dziecka na swoim blogu? Otóż dlatego, że została stworzona przez moją ulubioną markę samochodową – Ford.

Max Motors Dreams to genialny projekt dla wszystkich zabieganych i zmęczonych rodziców, którym marzy się choć chwila spokoju. Prawdopodobnie część z was doskonale wie jak trudno zapanować nad snem malucha. Kiedy dziecko się obudzi, młody rodzic przechodzi traumę. Trudno mu się dziwić bo ponowne usypianie może trwać ‚godzinami’.Projektanci Forda postanowili ten problem rozwiązać i stworzyli kołyskę, która ma działać jak… samochód. Z pewnością słyszeliście lub sami doświadczyliście usypiającej mocy samochodu. Delikatne kołysanie, przytłumione dźwięki, ciepło oraz delikatne blaski światła to wszystko co sprawia, że niemowle usypia natychmiastowo. Max Motors Dreams to kołyska, która naśladuje jazdę samochodu. Za pomocą aplikacji na telefon można połączyć kołyskę z pojazdem by ta zaczęła działać. Kołyska odtworzy trasę samochodu przy której maluch tak chętnie zasypiał.

Ford pomyślał nie tylko o działaniu ale i o designie. Max Motors Dreams jest prosta ale jednocześnie nowoczesna. Genialne, stonowane kolory w połączeniu z delikatnym drewnem sprawiają, że prezentuje się bajecznie. Projektantem kołyski był Alejandro Lopez Bravo z hiszpańskiego biura projektowego Espada y Santa Cruz.

Jak na razie Max Motors Dreams jest projektem pilotażowym, który przechodzi testy zatem są duże szanse, że Ford wprowadzi kołyskę do swojej stałej oferty.

Źródło zdjęć: youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.