Mclaren 570S

Dzisiaj dobra wiadomość dla wszystkich fanów genialnych, egzotycznych samochodów sportowych McLaren ;). Brytyjski producent postanowił rozpocząć sprzedaż swojego ‚supercar’ 2016-570S jeszcze w tym roku! Niestety cena jest tak wysoka, że prawdopodobnie większość z nas może jedynie pomarzyć o takim samochodzie ;). Cena wyjściowa tego pojazdu to w granicach 185,000 dolarów.

Nowy 570S to piękny i egzotyczny samochód. Ma genialne kształty i jest idealnym połączeniem seksapilu z elegancją. Charakteru 570S dodają muskularne, ciężkie koła. Elementy z włókna węglowego z przodu, z tyłu i po bokach sprawiają, że samochód staje się jeszcze bardziej ‚agresywny’.

  • Do wnętrza kabiny 570S dostaniemy się za pomocą niesamowitych, ‚nożycowych’ drzwi, które otwierają się w filmowy sposób – ku górze. To chyba marzenie większości małych chłopców – samochód z takimi drzwiami ;). Wnętrze auta również zachwyca. Silnie wzmocnione sportowe fotele w pięknymi elementami szarości i pomarańczy. Tworzy to niesamowity efekt w mocno sportowym stylu.
  • Nowy McLaren 570S to coś więcej niż piękny samochód. To doskonały pojazd, który został dopracowany w każdym szczególe. Z pewnością większość złapała się za głowę jak podałem wyjściową cenę za ten model ale tak wysokie ceny są charakterystyczne dla tej marki. To marka samochodów luksusowych i założeniem jest to, że nie każdy powinien ten samochód mieć. Niestety smutne ale prawdziwe. Na samochody McLauren mogą pozwolić sobie nieliczni – najbogatsi i to m.in. sprawia, że jest to marka luksusowa. Szoda ;).

Źródło zdjęć: avtolinesmi.ru

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.