Mężczyzna nigdy nie rozstaje się ze swoim Mustangiem… ;)

Mustang to samochód, który ma duszę. Podejrzewam, że większość kierowców się ze mną zgodzi. Pierwszy Mustang powstał w latach 60′ i miała to być odpowiedź na europejskie sportowe samochodu GT. Musicie przyznać, że całkiem dobrze im to wyszło i właśnie dlatego postanowiłem pokazać wam ciekawy filmik ;).

Mustang przeżywa obecnie swoją drugą młodość. Ford wprowadził na rynek motoryzacyjny nową wersję tego genialnego samochodu, którą doskonale znacie bo miałem okazję pisać o nowym Mustangu na blogu. Samochód został tak zaprojektowany aby wpasował się w nowoczesne trendy tym samym nie tracąc swojego ‚pazura’. Team Forda zrobił to perfekcyjnie. Nowy Mustang rzuca się w oczy. Jest jednocześnie klasyczny i nowoczesny. Styl retro i styl sportowy chyba jeszcze nigdy tak dobrze ze sobą nie współgrały. Podziwiając nowego Mustanga naszło mnie na ‚wspominki’. Pamiętam jak kiedyś oglądałem genialną reklamę tego samochodu i postanowiłem się nią z wami podzielić. Film niesie ze sobą świetnie przesłanie z którym trudno się nie zgodzić. Pozwólcie, że krótko streszczę wam fabułę – dla tych, którzy nie znają angielskiego ;).

Wnuk przyjeżdża do dziadka na wieś. Raczej nie cieszy się z tego faktu ale nie ma wyjścia. Dziadek okazuje się staruszkiem, który nie jest przychylny wnukowi. Traktuje go z góry, jak to powtarza jak żółtodzioba ;). Jednak po jakimś czasie nawiązują nić porozumienia dzięki… staremu Mustangowi. Kiedy dziadek postanawia sprezentować wnukowi rękawice dla kierowcy, młody jest przekonany, że będzie mógł jeździć Mustangiem. Puenta? Dziadek wybucha śmiechem i mówi, że żadne mężczyzna nie rozstaje się ze swoim Mustangiem… ;). Zobaczcie sami!

Źródło zdjęć: youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.