Miss Tuning 2016

Dawno już nie pisałem nic co byłoby bezpośrednio związane z moim zawodem. Osoby, które nie wiedzą – jestem kierowcą tira :). Jak już wielokrotnie wspominałem jest to praca z pasji i jednocześnie powołania.Od dziecka marzyłem, żeby pracować w branży motoryzacyjnej. Był czas, kiedy rozważałem nawet stworzenie profesjonalnego warsztatu samochodowego jednak w końcu zdecydowałem się na tiry.

Dlaczego o tym wspominam?

z19088883V,Kalendarz-Miss-Tuning-2016Z pewnością wiele osób przyzna mi rację jak napiszę, że praktycznie w każdym tirze można znaleźć co najmniej jeden plakat/kalendarz z piękną kobietą. Jeszcze kilka – kilkanaście lat temu takie plakaty mogły zajmować praktycznie prawie cały kokpit kierowcy tira i nie było w tym nic dziwnego. Kalendarze zazwyczaj przedstawiały piękne, młode i pół nagie kobiety. Muszę przyznać, że sam kiedyś miałem kilka takich kalendarzy lub plakatów w swoim tirze i bardzo lubiłem na nie zerkać podczas postoju ;).

Piszę o tym wszystkim dlatego, ponieważ niedawno dowiedziałem się kto zostanie ‚twarzą’ nowego kalendarza na rok 2016 – Miss Tuning :). Będzie to piękna 27-letnia Liane Gunter, która przebiła swoją urodą 20 pozostałych kandydatek. Nie wiem czy wiecie ale kalendarz z Miss Tunning jest powszechnie znany i rozpoznawalny w świecie kierowców. To wysokiej jakości kalendarz z pięknymi i profesjonalnymi zdjęciami. Modelki walczą o to aby znaleźć się na rozkładówce prestiżowego kalendarza. Plotki głoszą, że sesja do kalendarza na rok 2016 ma być niezwykle gorąca i… wybuchowa ;).

Już nie mogę się doczekać efektów. Z pewnością zdjęcia znajdą się w moim ukochanym ‚autku’ ;).

Źródło zdjęć: moto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.