Motocykliści…

Przyszła pora na ostatni już wpis o najbardziej irytujących zachowaniach kierowców na polskich drogach. Trochę się tego zebrało prawda ;)? Jeżeli chcecie wiedzieć co jeszcze nas denerwuje, zapraszam do lektury!

Niedzielny kierowca…

  • Niestety miano tzw. ‚niedzielnego kierowcy’ mają nie tylko osoby, które jeżdżą chaotycznie, a przez to niebezpiecznie. Na takie miano zasłużyli sobie również kierowcy, którzy jeżdżą zgodnie z przepisami! Coraz częściej spotykam się z sytuacją, kiedy widzę jak kierowcy w mieście irytują się, kiedy przed nimi jedzie inny kierowca zgodnie z przepisami czyli 50 km/h. Zdecydowana większość kierowców uważa, że to zdecydowanie za wolno i jak tylko mogą próbują podjeżdżać, migać światłami czy wyprzedzać ‚na wariata’. Wydaje się niedorzeczne ale faktycznie, jest to jedno z najbardziej irytujących zachowań kierowców – zbyt wolna prędkość. Powtórzę to kolejny raz – w razie groźnej sytuacji, pieszy (przykładowo) nie ma szans z samochodem, który jedzie np. 60 km/h. Decyzję pozostawiam wam moi drodzy… .

Motocykliści

  • To już ostatni punkt tego długiego cyklu i niestety należy on do fanów dwóch kółek. Kierowcy bardzo nie lubią, kiedy motocykliści szaleją na drodze. Jest to zrozumiałe, ponieważ ci, pojawiają się nagle, niewiadomo skąd i powodują zagrożenie na drodze. To bardzo irytujące ale i niebezpieczne zachowania.

I tak, kończę niniejszy cyklu wpisów o najbardziej irytujących zachowaniach kierowców. Mam nadzieję, że być może ktoś z was, kto należy do ‚ciemnej strony mocy’ wyciągnie odpowiednie wnioski na przyszłość ;). Tymczasem, pozdrawiam ;)!

Źródło zdjęć: natemat.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.