Mustang Convertible

Ford Mustang to jeden z niewielu samochodów, który chyba nigdy nie przestanie mnie zachwycać. Najnowszy Mustang to nawiązanie do klasyki w mistrzowskim stylu. Kilka dni temu miałem okazję ponownie zobaczyć to auto na żywo. Nie można powiedzieć inaczej – zapiera dech w piersiach. Pozwólcie, że napiszę ‚co nieco’ o nowym Mustangu Forda.

Jak wyżej wspomniałem, Ford podjął się bardzo trudnego zadania, ponieważ postanowił stworzyć samochód idealny. Nowy Mustang musiał nawiązywać do klasycznego modelu sprzed lat ale jednocześnie miał być nowoczesny i dynamiczny. Takie połączenie jest niezwykle trudne ale możliwe do wykonania. Team Forda zrobił coś niesamowitego. Nowy Mustang to nie tylko piękny samochód, który cieszy oko ;). To również uosobienie genialnych właściwości jezdnych. To co ma pod maską sprawia, że ten model Forda staje się idealny pod każdym względem. Niesamowity design, wspaniała wydajność i najnowsze technologie to coś co sprawia, że każdy chce mieć Mustanga.

Marka motoryzacyjna Ford, wprowadziła na rynek Mustanga Fastback, Convertible i V8. Każda wersja powoduje, że możecie wybrać tą wersję, która najbardziej wam odpowiada i do was pasuje. Ja muszę przyznać, że z wielką przyjemnością wybrałbym Mustanga Convertible. Powoli zbliża się lato i wizja przejażdżki za miastem w pięknym Mustangu bez dachu jest bardzo kusząca. To musi być genialne uczucie prowadzić taki samochód. Niestety jak na razie nie będę mógł sobie pozwolić na zakup nowego Forda 😉 ale kto wie… . Być może w przyszłości uda mi się kupić to cudo ;).

Źródło zdjęć: superauto24.se.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.