Mustang i perfekcyjny system audio…

Genialny design, sportowa i dynamiczna sylwetka z klasyczną nutą, do wyboru cztery tryby prowadzenia, które są dostosowane do potrzeb kierowcy i warunków jakie panują na drodze… . Wiecie już o jakim samochodzie mowa? Osoby, które tu zaglądają z pewnością już wiedzą ;). Oczywiście mam na myśli jedyny w swoim rodzaju model Forda – piękny Mustang. Co takiego jeszcze ma w sobie najnowsza wersja Mustanga, że nie można mu się oprzeć?

  • Nowy Mustang to nie tylko piękna sylwetka. Samochód został zaprojektowany w taki sposób aby perfekcyjnie się prowadził. Eksperci długo pracowali nad tym aby stworzyć idealne podwozie aż w końcu im się to udało. Najnowszy Ford Mustang został wyposażony w solidną konstrukcję nadwozia i ramę montażową, która stanowi jej podstawę. Perfekcyjne wyważone przednie zawieszenie, a także tylne niezależne zawieszenie wielowahaczowe. Taka konstrukcja pozwala na perfekcyjną kontrolę nad samochodem oraz zapewnia wspaniały komfort jazdy.
  • System audio w najnowszym Mustangu to kolejny powód do zachwytu nad tym modelem. Team Forda wyposażył Mustanga w system audio Shaker Pro o mocy 390 watów. Ten genialny system audio obejmuje radio DAB+ stereo AM/FM, a także ośmiocalowy subwoofer, który został umieszczony w bagażniku. Subwoofer pozwala na uzyskanie idealnie czystych dźwięków. Można śmiało zaryzykować stwierdzenie, że Ford Mustang zamienia się w salę koncertową ;). Krystalicznie czyste dźwięki w samochodzie to coś pięknego. Większość kierowców codziennie słucha muzyki przemierzając setki kilometrów. Wyobraźcie sobie podróż Mustangiem z takim systemem audio – robi wrażenie ;)?

Źródło zdjęć: autoevolution.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.