Na ogonie ;)

Tak jak obiecałem, dzisiaj chciałbym wszystkich zaprosić na nowy post o najbardziej irytujących zachowaniach kierowców na polskich (i nie tylko) drogach ;). Od razu zaznaczę, że kolejność jest przypadkowa ;).

Na tzw. ‚ogonie’ …

  • To zachowanie działa na nas kierowców, jak czerwona płachta na byka. Niezależnie od tego jak szybko jedziemy, zawsze znajdzie się inny kierowca, któremu wydaje się, że należymy do grona „niedzielnych kierowców” ;). Bardzo często zdarza się, że kierowca, który chce nas wyprzedzić podjeżdża maksymalnie blisko do naszego tyłu. Czasami ma się wrażenie, że kierowca z tyłu chce zajrzeć nam do auta. Niestety, kiedy dodatkowo taki, nerwowy kierowca daje nam sygnały świetlne, robi się gorąco i nieprzyjemnie, a ja pozwolę sobie dodać – również niebezpiecznie. Ciekawostką jest fakt, że kiedy takiemu kierowcy uda się nas wyprzedzić, spotykamy go ponownie na najbliższych światłach ;). Tak, to bardzo irytujące zachowanie.

Dwa miejsca parkingowe…

  • To faktycznie nieciekawa i mocno irytująca sytuacja, kiedy na parkingu stoi auto na dwóch miejscach. Niestety sytuacja bardzo częsta. Muszę przyznać, że potrafi mnie to wyprowadzić z równowagi tym bardziej, że coraz częściej, każde miejsce parkingowe jest na wagę złota! Myślę, że takie zachowanie powinno być karalne bowiem nie wolno traktować publicznej przestrzeni jak ‚swojej prywatnej’ prawda?

I jak początek listy? Faktycznie irytujące ;)? Mam nadzieję, że może trafi się jakiś czytelnik – kierowca, któremu zdarza się irytować innych, a dzięki temu, ze przeczyta ten tekst, zastanowi się nad sobą i swoim zachowanie ;). Na część drugą zapraszam już niebawem :).

Źródło zdjęć: infor.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.