Najlepsze radioodtwarzacze samochodowe

Radioodtwarzacz to urządzenie, które znajdziemy (chyba ;)?) w każdym samochodzie. Nie pamiętam abym miał okazję jechać samochodem w którym nie było radia w przeciągu ostatnich 20 lat. W związku z tym faktem, nasuwa się jedna myśl. Radioodtwarzacze są, były i będą popularne dlaczego więc nie zainwestować w profesjonalne urządzenie?

Jakie plusy ma profesjonalny radioodtwarzacz samochodowy i dlaczego warto zdecydować się na droższą wersję?

  • Zdecydowanie największą zaletą profesjonalnego radioodtwarzacza samochodowego jest jego multi – funkcjonalność. Dobre radio to nie tylko słuchanie audycji i muzyki. Obecnie profesjonalne radioodtwarzacze posiadają o wiele więcej funkcji. Jedną z ciekawszych i bardziej przydatnych jest możliwość podłączenia i współpracy z fabrycznie wbudowanym sterowaniem. Dzięki temu rozwiązaniu użytkowanie i wykorzystywanie innowacyjnych systemów ale i całego samochodu jest 100%.
  • Inną funkcją, które powinno posiadać profesjonalne radio samochodowe sjestą wejście i wyjście wideo. Dzięki temu kierowca oraz pasażerowie będą mieli możliwość podpinania zewnętrznego urządzenia wideo.
  • Należy także pamiętać o regulowanym filtrze górnoprzepustowym, możliwością współpracy z pilotem na podczerwień oraz o obsłudze ID3 TAG.
  • Ostatnią istotną kwestią jest wielkość wyświetlacza. W standardowych radioodtwarzaczach wyświetlacz jest dosyć mały. Informacje jakie się na nim pojawiają dotyczą podstawowych informacji jak nazwa stacji, tytuł odtwarzanego utwory itp. W przypadku profesjonalnych radioodtwarzaczy mamy do czynienia z dotykowym, dużym ekranem (ok. 7 – cali).

Za najlepsze radioodtwarzacze samochodowe trzeba zapłacić do około 3 tysięcy złotych.

Źródło zdjęć: weexs5yx.wordpress.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.