Najpopularniejsze samochody w Niemczech cz. I

Tak jak obiecałem, dzisiaj zapraszam was do sprawdzenia rankingu na najpopularniejsze samochody w Niemczech. Jak zdążyłem już wspomnieć, moje wyobrażenia i spostrzeżenia okazły się błędne. Zakładałem, że Niemcy preferują drogie i ekskluzywne samochody, a okazuje się, że równie ważna jest dla nich ekonomiczna jazda! Zresztą, sprawdźcie sami.

10. Dziesiąte i tym samym ostatnie miejsce zajął bardzo ładny i ostatnio coraz bardziej popularny w Polsce samochód jakim jest… BMW z serii 5. Samochód ten znalazł się na 10 pozycji również w rankingu z 2011 roku więc twardo trzyma się w dziesiątce najpopularniejszych samochodach w Niemczech.

9. Na miejscu dziewiątym znalazła się Skoda Octavia. Jest to niezły awans bo samochód w 2011 roku był zaledwie na 17 pozycji.

8. Miejsce ósme zajął klasyczny Opel Astra. Muszę przyznać, że ta pozycja trochę mnie zaskoczyła. Opel Astra w 2011 roku był na pozycji… czwartej więc jest to duży spadek dla tego modelu.

7. Siódme miejsce to bardzo ładny samochód Audi A4. W roku 2011 samochód ten uplasował się na jedenastej pozycji.

6. Coraz bliżej podium i ponownie… Opel. Szóste miejsce to Opel Corsa, który zajmuje tą pozycję od 2011 roku.

5. Na miejscu piątym znalazło się odrobinę droższe auto czyli Mercedes klasy C. Samochód utrzymuje swoją wysoką pozycję od 2011 roku i nie ma się co dziwić. Mercedesy to porządne samochody niezależnie od modelu.

No i tak wygląda pierwsza piątka najbardziej popularnych samochodów w Niemczech. Najpopularniejsza piątka już jutro :).

Źródło ikony wpisu: chceauto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.