Naprawy w serwisie Forda

Było o genialnym programie Ford Motorcraft Serwis więc musi być i o naprawach ;). Podczas przeglądu technicznego może okazać się, że niezbędna będzie naprawa samochodu. Ile kosztuje naprawa poszczególnych części w Fordzie?

Dzisiaj podam wam przybliżone ceny naprawy poszczególnych elementów:

Wymiana hamulców to bardzo ważny aspekt bezpieczeństwa. Hamulce w samochodzie zawsze muszą być sprawne dlatego z najmniejszymi problemami jak najszybciej należy zgłosić się do serwisu! W przypadku wymiany hamulców ceny zaczynają się od 330 złotych, a kończą na 1360 złotych w zależności od tego czego dotyczy wymiana i jaki model auta mamy w serwisie. Dostępna jest:

  • wymiana klocków hamulcowych przednich – ceny od 330 zł do 340 zł
  • wymiana płynu hamulcowego – ceny od 160 zł do 200 zł
  • wymiana klocków i tarczy hamulcowych przednich – ceny od 770 zł do 1360 zł

Wymiana akumulatora w serwisie Forda to gwarancja jakości i ceny. Akumulatory Motorcraft Calcium-Plus to obecnie najlepsza technologia jaką proponuje Ford swoim klientom. Kierowcy, którzy decydują się na wymianę akumulatora muszą pamiętać, że gwarancja obejmuje trzy lata. Ceny akumulatora z usługą montażu zaczynają się od 295 zł za akumulator 43 Ah, przez akumulator 80 Ah za 500 zł, a kończą na podwójnym akumulatorze za 980 zł dla Forda Transit. Wszystko zależy od tego jaki model Forda posiadacie. W ofercie znajdziecie akumulatory dla takich samochodów jak:

  • Ka, Fiesta, Fusion, Focus, C-MAX, Mondeo, S-Max, Galaxy, Kuga, Transit Connect i Transit. Po więcej szczegółów odsyłam na oficjalną stronę Forda.

Źródło zdjęć: fordfach.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.