Nowa Fiesta Van

Pojemny i oszczędny samochód, który zmieści się na parkingu w zatłoczonym mieście?

Tym razem postaram się krótko i rzeczowo opisać nową Fiestę Van marki Ford. Miałem okazję oglądać ten samochód na żywo i przyznaję szczerze, że jestem zdziwiony ilością miejsca w środku. Coś co zachęca do bliższej znajomości z tym samochodem to także jego niskie koszty eksploatacji.

ford-fiesta-03

 

A zatem co nowego ma Fiesta Van?

Design

  • Nowy Ford Fiesta Van to całkowicie odświeżony model. Team Forda zadbał o to aby nowa Fiesta robiła piorunujące wrażenie i muszę przyznać, że im się to udało. Samochód został zaprojektowany zgodnie z rozwiązaniem Ford Kinetic Design. Nadwozie auta zostało mocno wyprofilowane co natychmiast rzuca się w oczy.

Wnętrze

  • Nowa Fiesta Van łączy w sobie klasykę z elegancją. Wnętrze samochodu jest zarówno piękne, komfortowe jak i bezpieczne. Znajdziemy tam wiele innowacyjnych technologii Forda, która zapewnią wygodną i przyjemną podróż.
  • Coś dzięki czemu nie można pomylić Fiesty Van z innym samochodem to jej przestrzeń ładunkowa o objętości 1.0 m3 z gumową, twardą i jednocześnie ochronną podłogą. Dodatkowo samochód jest wyposażony w cztery uchwyty mocujące zamontowane z boku, a także przegrodę pełnej wysokości. Boczne uchwyty oraz przegroda spełniają wymogi Niemieckiego Instytutu Normalizacyjnego – DIN.
  • Coś co także przemawia „za” nową Fiestą Van to bogata gama kolorystyczna nadwozia samochodu. Do wyboru jest klasyczna czerwień, głęboka czerń, elegancka biel i wiele innych. Wszystko po to aby każdy mógł wybrać coś dla siebie.

Po więcej szczegółów odsyłam na oficjalną stronę Forda.

Źródło zdjęć: 5autocars.com, prettycarz.com

One thought on “Nowa Fiesta Van

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.