Nowe Mondeo za… chwilę

Z najnowszym znanym nam Europejczykom modelem Forda Mondeo było tak, że najpierw trafił on na rynek amerykański a dopiero po paru latach pojawił się na starym kontynencie.

Szefostwo Forda jasno daje do zrozumienia, że Amerykański rynek jest bardziej istotny. Prawdopodobnie chodzi o to, że jest większy – czyli bardziej dochodowy.

Nadchodzi nowa odświeżona wersja Mondeo, która dostała/dostanie facelifting.  Do sieci wyciekły zdjęcia Forda Fusion, którego przyłapano na ulicach z zamaskowanymi elementami. Ford Fusion to nazwa Forda Mondeo na rynek Amerykański. Poniżej możecie zobaczyć jak może wyglądać odmienione/odmłodzone Mondeo:

mondeo-fl-2

mondeo-fl-3

mondeo-fl-1

Na jednym z portali motoryzacyjnych tak skomentowano te zdjęcia:

To w Detroit przyłapano zakamuflowany pojazd, który bez wątpienia jest Fordem Mondeo. Tak „ozdobione” auto z reguły może oznaczać tylko jedno – facelifting. Zakryty przód i tył auta pozwalają stwierdzić, że prawdopodobnie te części karoserii zostaną poddane modyfikacjom w trakcie stylistycznego retuszu. Niestety, tak użyty kamuflaż sprawia, że mocno wysilając swoją wyobraźnię nie jesteśmy w stanie sobie tych zmian wyobrazić.

 

Źródło obrazków: carsfigure.com oraz caradvice.com.au

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.